Projenin Amacı

Uzaktan eğitim sırasında öğrencilerin katılımını ve motivasyonunu artırmak!

Proje Detayı

Projenin amacı, Covid19 gibi kriz durumlarında hem okullarda hem de şirketlerde mesleki eğitimin uzaktan yapılmasının zorunlu hale geldiği durumlara yenilikçi çözüm önermektir. yenilikçi çözüm önermektir. Böylece mesleki eğitimin yüz yüze yapılamadığı.

  • Mesleki eğitim kalitesi
  • Etkileşimi arttırmak
  • Uluslararası müfredat
  • Öğrenme motivasyonu
  • Dijital becerilerini geliştirmek
  • Dijital öğretim materyalleri
background

Proje Ortakları

Projeyi hayata geçirenleri tanıyın

Son Yazılar

Dijital Mesleki Eğitim Projesi Bilgilendirme Toplantısı
Haberler
Salı, Nisan 18th, 2023

Dijital Mesleki Eğitim Projesi Bilgilendirme Toplantısı

Avrupa Birliği destekli Erasmus+ hibe programı kapsamında, Ankara Sanayi Odası koordinatörlüğü, Hacettepe Üniversitesi ASO 1. OSB Meslek Yüksek Okulu, Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TAİ) ve uluslararası ortaklarımızın işbirliği ile tamamlanmak üzere olan “Dijital Mesleki Eğitim” (Digi-VET) projesi yürütülmektedir. Proje çerçevesinde CNC torna tezgahı eğitimi için artırılmış gerçeklik ve dijital interaktif eğitim içerikleri ile oluşturulan […]

Devamı
Haberler
Pazartesi, Şubat 13th, 2023

Digi-Vet 3. Uluslararası Ortak Toplantısı Ve Eğitim Aktiviteleri UMSZKİ Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

“Digital Training in VET” (Dijital Mesleki Eğitim) projesinin ikinci uluslararası ortak toplantısı ve eğitim aktivitesinin gerçekleştirilmesi amacıyla 6-10 Şubat 2023 tarihlerinde proje ortaklarından Budapeşte Teknik Mesleki Eğitim Merkezi Újpest İki Dilli Teknik Teknik Okulu (UMSZKI) ev sahipliğinde tüm proje ortaklarımız ile Macaristan’ın Budapeşte şehrinde buluşulmuştur.

Devamı
Haberler
Pazartesi, Eylül 5th, 2022

Digi-Vet 2. Uluslararası Ortak Toplantısı Ve Eğitim Aktiviteleri NTUA Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

“Digital Training in VET” (Dijital Mesleki Eğitim) projesinin ikinci uluslararası ortak toplantısı ve eğitim aktivitesinin gerçekleştirilmesi amacıyla 22-28 Mayıs 2022 tarihlerinde proje ortaklarından Atina Milli Teknik Üniversitesi (NTUA) ev sahipliğinde tüm proje ortaklarımız ile Yunanistan’nın Atina şehrinde buluşulmuştur.

Devamı